Halı Yıkama

Halı Yıkama

Profesyonel Yerinde Halı Yıkama

Profesyonel yerinde halı yıkama firması olarak sektörde son teknoloji en gelişmiş, en güçlü makina ve ekipmanları kullanırız. Halı yıkama teknisyenlerimiz her türlü halı yıkamada uzmanlaşmış, eğitim almış personellerdir. Kullandığımız yıkama temizleme ürünleri en hassas fakat en etkili ürünlerdir. Halıya hiçbir zarar vermeyen onaylı ürünlerdir.

buharlı halı yıkama

Buharlı + Sıcak Sulu Halı Yıkama

Son Teknoloji makinelerimiz 85-90 derecelere kadar suyu ısıtır ve kir ve lekeleri kolayca söker, ayrıca bakteri ve mikroları da yok ederiz. Bu yüzden halıya zarar veren aşırı gereksiz ovalama işlemine ihtiyaç duymayız. Ayrıca kullandığımız halı temizlik ürünleri oldukça etkili fakat zararsız sert kimyasal bulundurmayan ürünlerdir.

Profesyonel Halı Temizliği

Halı YIkama Teknisyenlerimiz işlerinde uzmandırlar. Her türlü dokuya ve iplik yapısına sahip halılar için eğitim almışlardır. Gerek sentetik naylon dokuma makine halısı olsun gerek en narin el dokuma gerçek ipek halısı olsun her halı için farklı ürün kullanırız.

temiz halı yıkama sonrası
 

Halılar her ne kadar düzenli aralıklarla süpürme işlemine tabi tutulsa da, yılın belli dönemlerinde profesyonel bir yıkama işleminden geçmezse, halının kirlenmesi sonucu zamanla dibinde biriken bakteriler insan sağlığını tehdit eder duruma gelir.

Evlerde evcil hayvanların bulunması, küçük çocuk veya bebek bulunması, alerjiye yatkın kimselerin yaşaması gibi durumlar göz önüne alındığında yılda en az 2-3 kez profesyonel bir halı yıkama şirketinden yardım alınması, daha sağlıklı bir yaşam ve daha sağlıklı bir ortam oluşturmak adına önemlidir.

yerinde halı yıkama

 

En Sağlıklı Halı Yıkama Yöntemi

Öncelikle sağlık problemlerinin önüne geçilmesi, uzun yıllar kullanılabilmesi, ilk günkü temizliğine ve görüntüsüne kavuşabilmesi için halıların, cinslerine, özelliklerine uygun bir biçimde yıkanması, kurutulması ve uygun koşullar altında bakımının yapılması şarttır.

Piyasada çok fazla çeşit halı bulunur ve bu halıların her birinin yıkama işlemi farklı yapılır. Bu işlemler halının teslim alınmasından yıkanmasına, kurutulmasından tekrar teslimine kadar ayrıntılı, profesyonel bir çalışma gerektirir. Ayrıca, halı yıkama işlemlerinde kullanılan teknoloji, temizlik malzemelerinin kalitesi, doğallığı, kurutma işleminde kullanılan yöntemler de büyük bir önem taşır.

duvardan duvara halı yıkama

Yerinde Ev ve İşyeri, Ofis Halısı Yıkama

Birçok saygın büyük halı üretici firmaları en gelişmiş zararsız, halının garantisini bozmayan yıkama yöntemi olan Buharlı + Sıcak sulu yıkama yöntemimizi tavsiye etmektedir. Yerinde halı yıkama firması olarak daha temiz halılar ile daha sağlıklı yaşam ve çalışma ortamları yaratmak için çabalarız. Duvardan duvara halılar sabit yapışkanlıdır ve yerinden kalkmaması olduğu yerde yıkanması gerekmektedir. Bunun spreyleme ve vakum gücü en yüksek olan makinelere sahibizdir. Bu sayede gerçek derin temizlik yaparız. Güçlü vakumlama özellikli makinemiz sayesinde halıda sadece çok az bir nem kalır ve oda birkaç saat sonra tamamen kurur ve tekrar kullanılabilir hale gelir.

Özellikle İzmir ve diğer büyük şehirlerde çok sayıda halı yıkama firması bulunur ancak, firmaların hangi koşullarda, hangi malzemeler kullanılarak ve nasıl bir ekiple çalıştığı, gereken özenin gösterilip gösterilmediği gibi hususlar dikkate alındığında, müşterilerin memnuniyeti ve ürünlerinin sağlığı açısından profesyonellik ön plana çıkmaktadır.

Tüm İzmir ilçelerine Ücretsiz Servis

Birçok araç ve ekibimiz ile geniş bir hizmet ağımız mevcuttur. İzmir’in tüm ilçelerinde şubesi bulunan İzmir firması, uzun yıllardan beri halı yıkama işini profesyonel, ciddi ve titiz bir şekilde yapan sayılı firmalardan biridir. İzmir halı yıkama firması olarak başlıca hizmet bölgelerimiz; Karşıyaka, Mavişehir, Bostanlı, Bayraklı, Bornova, Evka3, Buca, Hatay, Konak, Alsancak, Karabağlar, Gaziemir, Balçova, Narlıdere, Foça, Çeşme ve diğer tüm ilçe ve semtlere hizmet veririz.

İzmir firmamız, hizmetlerindeki kalite, müşteri ilişkileri, uzman personel ve son teknoloji araç ve ürünleriyle sektörde fark yaratmayı başarmış ve güvenilir bir firma profilini edinmiştir.

İzmir Halı Yıkama Firmamız Hakkında

İzmir yıkamacı şirketimiz, 1977 yılından bu yana sektörde var olan, halı yıkama, koltuk yıkama hizmetlerini profesyonel bir biçimde sunan, kullandığı doğal yıkama ürünleri sayesinde hem insan sağlığına, hem de doğaya saygılı davranan ve bu sebeple de, yeşil sertifika almaya hak kazanmış, kaliteli, uzman ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan bir firmadır.

Firmamız, halı yıkamadan koltuk yıkamaya, araç koltuk yıkamadan yatak yıkamaya, yatak mayt temizleme işlemlerinden sert zemin yıkamaya, yat temizleme, gemi temizleme işlemlerinden granit tezgah temizliğine ve hatta su taşkını restorasyonuna kadar müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği her alanda çeşitli hizmetler sunar.

Profesyonel halı yıkama firmamızın Farkları

halı yıkama örneği izmir'de

 • İzmir halı yıkama firmamız uzun yıllardır sektörde yer alan ve kendisini kanıtlamış bir firmadır.
 • %100 müşteri memnuniyeti esaslı çalışır. Hızlı ve güler yüzlü bir ekiple müşterilerinin soru ve isteklerine en uygun hizmeti sağlar.
 • Alanında uzman, profesyonel ve disiplinli bir ekip ile çalışır.
 • Piyasadaki diğer firmalardan farklı olarak daha derinlemesine temizlik garantisi sunar.
 • Daha sağlıklı, daha doğal ve daha temiz bir ev için çalışır.
 • Çevre dostu sertifikalara sahiptir. İzmir firması sert, sağlıksız kimyasallara yer vermez, tamamen doğal ürünler kullanır. İnsan sağlığına ve doğaya önem verir.
 • Son teknoloji aletler kullanır, en kaliteli malzemeler ile yıkama işlemini gerçekleştirir. Halıları Buharlı yıkama ve karbonatlı temizleme işlemlerine tabi tutar.
 • Az miktar su ile, özel solüsyonlu bir yıkama yapar ve bu sayede halılar daha çabuk kurur. Bu sayede müşterilerine daha pratik daha hızlı çözümler sunar.
 • Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti sunan Firmamızın Hizmetleri Hakkında
 • İzmir halı yıkama firması müşterilerine sunduğu tüm hizmetleri aynı titizlik ve yüksek kalite ile sağlamaktadır.
 • yerinde halı yıkama temiz halılar

Firmamızın hizmetleri kapsamında işyeri ve evlerde; halı yıkama, yerinde halı yıkama, duvardan duvara halı yıkama, el dokuması halı yıkama, ipek, yün, akrilik, polyester, naylon, olefin iplikten dokuma halı yıkama temizleme, koltuk yıkama, araç koltuğu yıkama, yatak yıkama, evcil hayvanların pislettiği yerlerden idrar kokusu yok etme, granit tezgahların temizlenmesi, tekne temizliği, yat ve gemi temizliği, deri koltuk temizleme, özel leke çıkarma hizmetleri, fayans temizliği, evcil hayvanların halı ve koltuklarda bıraktığı tüy ve lekelerin temizlenmesi gibi her türlü işlem gerçekleştirilir.

Yerinde Profesyonel Buharlı ve Sıcak Sulu Halıfleks Temizleme İzmir Halı Yıkama

Sektörünün en ileri teknolojiye sahip ekipmanları ve Avrupa’dan ithal doğal içerikli-anti bakteriyel ürünlerle sağlığınız için profesyonel yıkama hizmeti veriyoruz. Halı üreticileri tarafından tavsiye edilen buharlı + sıcak sulu yıkama ile duvardan duvara sabit halıfleksleri, Karo halıları derinlemesine temizleyerek altında herhangi bir kalıntı bırakmadan; mayt, bakteri ve alerjenleri temizleyerek sizlere üstün halıfleks temizliği sunuyoruz. Uzun kuruma süreleri yüzünden çalışmalarınıza ara vermenize gerek yok. Köpüklü gibi zararlı olan veya talaşlı gibi yetersiz olan tamamen kuru halı yıkama temizliği yapmayız. Sadece 4-5 saat gibi kısa sürelerde halılar kuruyup yeniden kullanıma hazır hale gelir. Birçok büyük firmanın ofis halılarını temizleyerek, bu alan üzerine yoğunlaşmış en kurumsal halı yıkama firmasıyız. Daha temiz halılara ve çok daha sağlıklı bir hava ortamına kavuşmanız için İzmir’in her bölgesinden bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca; işyeri halılarının yıkanması, ofis halılarının yıkanması, otel halı yıkama ve cami halı yıkama işlemleri de büyük bir titizlikle uzman bir ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

İzmir halı yıkama firmamızın yaptığı profesyonel çalışma sonrasında halılar hem derinlemesine temizlenir hem de ilk günkü gibi yeni ve bakımlı bir görüntüye sahip olur.

İzmir’de faaliyet Gösteren Halı Yıkamacı Firmamız İle iletişim Kurmak İçin

İzmir firması Türkiye'nin çeşitli illerinde bulunan müşterilerine şubeleri aracılığıyla hizmet sunar.

Her ilin kendine ait şubesinden telefon ile iletişim sağlanabileceği gibi,

www.izmiryikamaci.com adresinden de firmanın web adresine erişilebilmektedir. Bu web adresinde size en yakın İzmir şubesi öğrenilebilir, online canlı destek hattından iletişim kurulabilir veya randevu talep formu doldurulabilir. İzmir’de bulunan halı yıkamacı telefon numaramız: (0232) 332 16 01

Halı Yıkama

Halı Yıkama Çalışmalarımızdan Bazı Örnekler