Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Profesyonel Yatak Yıkama

Sektördeki en güçlü makinelerimiz ve en etkili fakat hassas olan ürünlerimiz ile gerçek profesyonel hizmet sunarız. Teknisyenlerimiz yıkama konusunda eğitim almış, daha sağlıklı bir ev ve işyeri sloganımız ile hizmet vermektedirler.  Birçok yatak  yıkama firması En sağlıklı ve yatağa zararsız yıkama yöntemi olarak bizim kullandığımız buharlı, + sıcak sulu yöntemi tavsiye ederler. Diğer köpüren sabun ve şampuan kullanan firmaların yaptığı işlem yatağın daha da kirlenmesine mikrop yuvasına dönmesine sebe olur. Çünkü sabun kuruduğunda tıpkı mıknatıs gibi kiri ve mikropları kendine çeker, bundan dolayı yatak çokkısa bir sürede eskisinden daha kötü olur, ayrıca geç kuruduğu için küf ve mantar oluşuma elverişli ortam oluşturur.

izmir yatak yıkama çocuk var yatak

Sağlıklı Yataklar için Gerçek Derin Temizlik

Bu nedenle hastalıklara davetiye ve bazı alerjilere neden olabilir. Yatak temizliğinin de evimizin herhangi bir eşyasının temizliği kadar önem arz eder. Nasıl ki halılar ya da koltuklar senede 2 ya da 3 defa yıkamaya veriliyorsa yatağın da en az bir o kadar profesyonel ellerde yıkanması gerekir. Firma yatak yıkama firması olarak en temiz ve hijyen yıkama kurallarına uymaktadır. Firma halı yıkama işleminde uyguladığı yöntemin, tamamen dışında ayrı bir işlem uygulamaktadır. Gerek sıcak buhar ya da sıcak karbonatlama işlemi uygulayarak yatakta bulunan baytlardan, lekelerden ve kokulardan arındırmaktadır.

Buharlı + Sıcak Sulu Yatak Yıkama

Yatak yıkama işlemimizide son teknoloji ürünlerini kullanırız. Avrupa’dan ithal doğal ürünler ve sektördeki en güçlü makine ve ekipmanlar ile olabilecek en derin yatak temizliğini sağlarız. Buhar ve 85-90 dereceler varan sıcak su sayesinde kirler ve lekeler kolayca çözülürler ve bu sayede fazla ovalama yapmadan, yatağa herhangi bir zarar vermeden yatak yıkama temizleme işlemlerimizi gerçekleştiririz.

Firmamız yatak yıkama işleminde kişilerin tercihine bağlı olarak evlere de gelmektedir. Firma evlere kendi özel ekipmanları ile gelmektedir. Sıcak buhar ve doğal yöntem olan karbonatlama işlemi yapılır. Firma yatak yıkama işlemini yatağın leke durumuna maksimum 1 saat ile 1,5 saat arasında yapmaktadır. Özel ekipmanları ile özel işlemler uygular. Yatağın yüzeyinin de deformasyona uğramaması için firma özel teknikler kullanır. Yatakların en az yılda bir defa yıkanması gerekir. İşin ehli olan firma tarafından en güzel şekilde yıkama işlemi yapılmaktadır. Evde yatak yıkama işlemi nasıl yapılır sorunun en net cevaplarından biri profesyonel bir firmaya ihtiyaç vardır.

Yatakta Bulunan Bakteri ve Mikropları Yok Ederiz

Yatak içerisinde bulunan Bakteri, Toz Akarlar Küf, Mantar, Toz Akarı protein atıkları yataktan söker atarız. Yatak içerisinde gözle görülmeyen birçok organizma mevcuttur ve profesyonel yatak yıkamacı firma olarak hepsini yataktan uzaklaştırırız. Temiz bir yatağın insan sağlığı ve günlük yaşam kalitesi açısından son derece büyük öneme sahip olduğu son zamanlarda daha da netleşmiştir. Güne iyi geçmiş bir uyku ile uyanmak güne iyi başlamak için önemli bir ektendir.

Günümüzün çoğu zamanı yatak da geçmektedir. Yatılan yatağın da insan sağlığı açısından temiz olması gerekir. Yapılan araştırmalara göre insan vücudunda belli bir oranda ölü deri dökülür. Yatağın özelliğine ve cinsine bağlı olarak yataklarda zamanla kir, leke, aşırı terleme sonucu koku oluşur. Ayrıca gözle görülemeyen maytlar mevcuttur.

Yatakta Bulunan Lekelerin Çıkarılma İşlemi

Yatak da zamanla bilinmeyen lekeler oluşmaktadır. Oluşan lekelerin çoğu da yatağa yatan kişilerden geçmektedir. İdrar, kan, ter lekeleri çoğunluktadır. Bu lekeler de zamanla istenmeyen kokulara zemin hazırlar. Aynı zamanda çeşitli bakterilerin üremesini kolaylaştırır. Firma çeşitli lekeler için değişik ürünler kullanmaktadır. Tamamen doğal ürün kullanmayı tercih eden firma bu konuda işini en iyi şekilde yapmaktadır. Leke çıkarma işlemi yapıldıktan sonra firma daha sonra yatakları belli bir süre havalandırma işlemi yapmaktadır.

Yatak Yıkama da Doğal Yeşil Sertifikalı Ürünler Kullanırız. 

antibakteriyel yatak yıkama

Firmamızın yatak yıkama işleminde kullandıkları ürünler tamamen doğal üründür. İnsan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal ürün tercih etmeyiz Sıcak karbonatlama işlemi uygulayarak en derine işleyen lekeler dahi çıkmaktadır. Daha sonra sıcak buhar uygulayarak işlem tamamlanır. Firmamızın yaptığı bu işlemlerden sonra yatakta oluşan leke ve kokulardan uzaklaşmış olursunuz. Firmamızın verdiği her hizmet garantili ve güvenilirdir.

Yerinde Profesyonel Buharlı ve Sıcak Sulu Yatak Temizleme İzmir Yatak Yıkama Firması

Uzun süreler boyunca üzerinde solunum gerçekleştirilen yatakların profesyonel olarak yıkanması uyku vakitlerinin de kalitesini arttıran en önemli konulardan biridir. Yataklarda çok fazla bakteri, mayt, mikrop olduğu düşünüldüğünde periyodik olarak temizlenmesine ihtiyaç vardır. Gelişmiş yıkama yöntemi buharlı+sıcak sulu yıkama sayesinde hem yüzeyde hem de derinde bulunan bütün kir, mayt, bakteri ve alerjen maddeler temizlenerek çok daha sağlıklı ve verimli bir uykuya kavuşabilirsiniz. İzmir’de profesyonel evde yatak yıkama firması olarak kullandığımız doğal içerikli anti bakteriyel temizleme ürünleri ve ileri teknolojiye sahip ekipmanlar sayesinde bir yandan yataklarınız sağlık ve hijyene kavuşurken diğer yandan ortamın da hava kalitesi artırır.

İzmir yatak yıkama firması olarak başlıca hizmet bölgelerimiz; Karşıyaka, Mavişehir, Bostanlı, Bayraklı, Bornova, Evka3, Buca, Hatay, Konak, Alsancak, Karabağlar, Gaziemir, Balçova, Narlıdere, Foça, Çeşme ve diğer tüm ilçe ve semtlere hizmet veririz. Sizde bize ulaşıp olabilecek en derin yatak temizliğine kavuşabilirsiniz, en doğru firma ile çalışmanın iç huzurunu yaşayabilirsiniz.

Yatak Yıkama

Yatak Yıkama Çalışmalarımızdan Bazı Örnekler