Cami Halısı Yıkama

Cami Halısı Yıkama

Cami Halısı Yıkama

Günümüzde halı kullanımı oldukça yaygındır. Evlerde, camilerde hemen hemen tüm kapalı mekanlarda kullanılan eşyalar arasında yer alır. Kullanılan halının da, temizliği bir o kadar önemlidir. Mekan itibari ile cami halıların da çok çabuk kirlenip, leke tutmaları daha kolaydır. Her gün onca sayısız insanların gelip ibadet yaptığı cami halılarında ister istemez aşırı kirlenmeye neden olabilir. Ortamın havasını tamamlayan halılar da oluşan kirlere karşı profesyonel ellerde yıkanması gerekir.

cami halısı yıkama

Firmamızın cami halıların yıkanma sürecinde hiç kimsenin kullanmadığı özel solüsyonlar ve karbonatllı ekstraksiyon yönetimi kullanarak daha temiz ve hijyen olmaktadır. Firmanın kullandığı bu yöntemler halılarda derinlemesine temizlik sağlar. Tamamen doğal ürünler kullanılarak halılarda ki akarlardan, baytlardan temizleme işlemi yapılır. Aşırı su kullanımından kaçınılarak sıcak su buhar işlemi yapılmaktadır. Bu yöntem de halılarda ki mantar üremesi engellenir. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekiple cami halıların yıkanma işlemi yapılır.

Profesyonel Yıkama ile Cami Halıların da Hijyen Nasıl Sağlanır

Gün içerisinde sayısız insanların girip derin maneviyat yaşanılan yerlerinde bir o kadar temiz ve hijyen olması gerekir. Cami halıların temiz ve hijyen olması oraya gelen insanların sağlığını da olumlu yönden etkilemektedir. Firmanın yaptığı özel yıkama yöntemleri ile halıların da temizliğinden önce hijyen kurallarına uygun olarak yapılan yıkama işlemidir. Halıların hijyenik olması firmanın üzerinde önemle durduğu konulardan biridir. Profesyonel bir yıkama ile cami halıları sağlık açısından istenilen hijyene kavuşturulur.

Cami Halıların Yıkanmasında Ne Kullanılır

Cami halılarında ki bakterilerin yok edilmesi içerisinin havasını da değiştirmektedir. Firma klasik halı yıkama yöntemleri dışında farklı bir yöntem kullanmaktadır. Cami halıların yıkanmasında firma tamamen patentli ürünler kullanmaktadır Sıcak karbonatlama işlemi ve sıcak su buhar tekniğini birleştirip tüm lekelerden ve kokulardan arınmış temiz halılar çıkar ortaya.

Cami Halıların Sıcak Sulu Yıkama Temizleme İşlemi

Karbonatlama işlemi firmanın yaptığı en özel işlemlerden bir tanesidir. Yıkanma yapılmak istenen cami halıların toplanarak alınır. Daha sonra halıların üzerlerine temizlik alanında kullanılan karbonatlama yapılıp bir süre beklemeye bırakılır. Bekletilen halılara daha sonra sıcak buhar uygulanarak kirlerin ve organizmaların halı diplerine inmesi engellenir. Ardından tekrar buhar işlemi yapılarak havalandırmaya bırakılır. Firma bu konuda işini en iyi yapan firmalar arasındadır.

İzmir’de Cami Halı Yıkama Ücretleri

Cami halıların yıkanması işleminde caminin metrekaresi, halıların büyüklüğü, küçüklüğü, halı adedi ya da halılarda ki lekelere göre fiyatlandırma yapılır. Cami halıların yıkanması diğer ev halıların yıkanma fiyatına göre daha uygun yıkanır. Firma piyasaya göre en uygun fiyat garantisi vermektedir. İşini en temiz ve hızlı bir şekilde yerine getiren firmadır. Aynı zamanda yıkama işleminde insan sağlığını etkileyecek ve alerjik hastalıklara neden olabilecek hiçbir kimyasal karışım yoktur. Son donanıma sahip olan makineler ile halılar yıkanmaktadır. Cami halıların işin ehli olan firma tarafından yıkanması her zaman önemlidir. Firmanın İnternet adresine girerek yapılan tüm işlemlere aşama aşama bakabilirsiniz. İzmir’de tüm ilçelerde ve İzmir’e yakın şehirlerde fiyatlarımız hep aynıdır. Mesafeya göre değişiklik göstermemektedir.