Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Halı yıkama firması olarak 40 yıllık deneyim ve birikim ile halı yıkama işinde uzman olarak hizmet veririz.

Hizmetlerimiz arasında halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, el dokuma olsun ister makine halısı olsun her türlü halılarınızı 40 yıldan beri alıp yıkayıp veya gelip evinizde işyerinizde yıkayıp tertemiz yapıp öyle sizlere teslim ediyoruz. İzmir’de hizmet bölgelerimiz: Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Buca, Konak, Narlıdere, Balçova, Gaziemir, Foça, Çeşme, Menemen ve diğer tüm ilçeler ve mahallelerdir.

Halı yıkama hizmetimiz ile halılarınız tertemiz yepyeni ilk gün alınmış gibi mis olur. ister el dokuma ister makine naylon olsun her türlü halı yıkama işinde bizlere güvenebilirsiniz. Zira 40 yıllık tecrübe ve birikimiz mevcuttur.

Koltuk yıkama hizmetimiz de 90 derecelere varan buharlı koltuk yıkamadan daha üstün olan sıcak sulu yıkama ile koltuklarınızı tertemiz yaparız. kullandığımız koltuk temizlik ürünleri çevreye duyarlıdır ve sağlığa zararsızdır

yatak Yıkama işleminde maytları ve bakterileri yok eden izmir firmamız kendine has geliştirdiği yöntem ve temizlik ürünleri ile başka kimsenin başaramadığı kadar iyi sonuçlar alırız. Bakteri ve mikropları da yok ederiz.

yerinde yıkama hizmetimiz ile izmir genelinde tüm ilçelere servis sağlarız. Halı koltuk ve yatak yıkama işlemlerimizi güçlü makinelerimiz ile yıkarız. ve elde edebileceğiniz en iyi derin temizliği ve hijyeni ürününü alırsınız.