Halıfleks Yıkama

Halıfleks Yıkama

Halıfleks Yıkama

halıfleks yıkama

Halıfleks evlerde tüm zemini kaplamak için kullanılan ürünlerdir ve Halıfleks Yıkama işlemi kaçınılmazdır. Aynı zamanda duvara asılarak dekor amaçlı kullanım alanı da vardır. Halıfleksler akrilik, olefin, yün, polyester, naylon gibi malzemelerden üretilir. Üretilen iplik türü çeşitli olduğu için yıkama şeklide ipliğin türüne göre değişir. Zaman içinde ev içinde biriken tozlar, partiküller, böcek ölüleri gibi birçok madde halıflekslere yapışır ve solunum yoluyla bu maddelerin alınmasına neden olur.

Nasıl ki düzenli olarak halıları, koltukları, yatakları yıkatıyoruz, aynı özeni halıfleks içinde göstermemiz gerekir. Evde temizliği zor olduğu için profesyonel bir firmadan hizmet alabilirsiniz. Firma halıfleks yıkama hizmeti verir. Her yıkama firması güvenilir değildir. Bol su ve kimyasal deterjan kullanımı kirleri çıkarmaz, aksine kirlerin dibe çökerek daha çok kir ve toz çekmesine neden olur.

Halıfleks Yıkama ile Sağlıklı Bir Ev Ortamı Nasıl Oluşturulur?

yerinde halıfleks halı yıkama izmir

Sağlıklı ve güvenli ev ortamı için sadece ev temizliği yapmak yetmez. Evi kaplayan halılar ve halıfleksler belli aralıklarla temizlenmelidir. Halıfleksler zemin kaplama ürünleri olduğu için en az 3 ay aralıklarla doğal temizlik yapılmalıdır. Halıfleksin dibine çöken bakteri ve mantarlar normal yıkama ile giderilemez. Doğal bir ürün olan karbonat aşındırıcı ve sökücü etki yaparak en dipteki lekeleri dahi çabucak çözer. Firma evlerden ve ofislerden yıkamak için aldığı halıfleksleri özel temizlik ürünleri ile yıkar.

Halıfleks Nasıl Yıkanır? İzmir’de Halıfleks Halı Yıkayan Profesyonel Firma

Özellikle naylon iplerden üretilen halıfleks temizliği çok zordur. Tüm tozlar ve kirler halıflekse yapışır ve temizlenmesi zor olur. Eğer temizlik sırasında bol sabun ve kimyasal kullanılırsa halıflekse zarar verir ve lekelerin çıkmamasına neden olur. Firma kendi geliştirdiği yöntemler ile doğal çözüm önerileri sunar. İzmir’de profesyonel olarak halıfleks halı yıkama işlemlerini uzman ekip ve son model makinelerimiz ile gerçekleştiririz.

Sıcak Su ile Halıfleks Halı Yıkama Temizleme Sistemi Nedir?

Sıcak Sulu sistemi güvenli ve uzun ömürlü bir yöntemdir. Karbonatlama sistemi halıfleks üzerinde itici bir güç oluşturur. En dibe inerek fırçalama ile birlikte en inatçı lekeler dahi yok olur. Sıcak Su yöntemi kullanılırken buharlı yıkama da uygulanır. Bu sayede su kullanımı en aza indirir. Kimyasal ürünler halıfleksin daha sert olmasına ve kirlerin iyice dibe çökmesine neden olur. Firma bu yöntem ile güvenli hizmet verir. Karbonat sayesinde derinlemesine temizlik sağlanır ve aynı zamanda dezenfeksiyon sağlanmış olur.

İzmir ve Çevresi için Halıfleks Halı Yıkama Ücretleri Nedir?

Firmamız 1977 yılından beri halı yıkama sektöründe hizmet vermektedir. Sürekli kendini geliştiren ve yeni teknikler geliştiren firmada halıfleks yıkama ücretleri ürünün boyu ve genişliği ile alakalıdır. Aynı zamanda halıfleks yapım malzemesi de fiyata etki eder. İpek ve yün dokumalar daha yüksek fiyatlara temizlenir. Firma özel teknikler ve organik ürünler kullanmasına rağmen piyasada ki diğer firmalar ile aynıdır. Firma hakkında bilgi almak için internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Verilen hizmetler ve fiyatları hakkında bilgi almak için yetkili personele bağlanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz. Tüm İzmir içerisinde ve çevresindeki illere dahil aynı fiyattan ücretlendiririz.