İzmir Halı Yıkama

İzmir Halı Yıkama

İzmir Halı Yıkama

izmir halı yıkamaHijyen insanlar çok önemli olduğu için evde temizlik konusunda pek çok noktada dikkatli olunması gerekir. Bunların en başında halı temizliği gelir. Evlerde kullanılan halılar içerisinde barındırdığı toz, bakteri gibi organizmalar alerjilere neden olmaktadır. Buda insan sağlığı için büyük bir tehlike barındırır. Gözle görülemeyen organizmaların yaşadığı yer halıların dipleridir. Yüzeyi ne kadar temiz gözükse de asıl gerçek öyle değildir. Kişi her ne kadar temizlerse temizlesin halının dibine kadar temizleyemez. Onun işi bilen kişilerden yardım almak gerekir. İzmir halı yıkama firması halılarınızı en güzel ve hijyenik şekilde yıkamaktadır.

İzmir Halı Yıkama Firmamızın Temizleme Yöntemi Nedir?

Sıcak sulu yöntemi bizden başka hiçbir yıkama işleminde kullanılmamaktadır. Zira pahalı ve masraflı bir işlemdir. İzmir’de halı yıkama firması olarak başka hiçbir yıkamacı sıcak su ile yıkama yapmaz. Bunlardan bir tanesi de halı karbonatlama yöntemidir. Karbonat en güçlü dezenfekte yöntemidir. Firmanın bu karbonatlama yöntemini kullanmasının amacı derinlemesine temizlik yapılıyor olmasıdır. Halıların diplerine kadar hijyen sağlar. Kullanan kimyasalların hem sağlık açısından hem de hijyen açısından uygun olmadığından doğal yöntemler kullanılır. Halı dibine çöken organizmaların yok olması karbonatlama yönteminin bir sonucudur.

İzmir Firması olarak Halılarda bulunan Zor inatçı Lekeleri Yıkayarak Çıkarmak

izmir halı yıkama firması halılarda

İzmir halı yıkamacı firma olarak ilk kurulduğumuzdan günden bu güne hep lekeleri en zor lekeleri çıkarmak ana işimiz olmuştur. Evde küçük çocuğu olanlar için leke kaçınılmazdır. Çay lekesi, meyve lekesi, çikolata lekesi gibi lekeler çıkarılması zor lekelerdir. Özellikle de halılarda ki lekeler bazen sinir bozucu olabilir. Firmanın bu tür zor lekeler için 50 den fazla leke çıkarıcı ürünü mevcuttur. Her leke için ayrı işlem uygulanmaktadır. Ayrıca kullanılan bu ürünlerin eşyaya kesinlikle bir zararı yoktur. Firma kendi çalışma prensibi gereği kimyasal deterjanlar kullanmadan lekeler çıkarılır. Aynı zaman da doğal ürünler kullanmayı tercih eden bir firmadır. Kullandıkları ürünler tamamen kimyasaldan uzak olup herhangi bir alerji ya da kaşıntıya sebep olmaz. Halılardaki zor inatçı lekeleriz izmir halı yıkama firmamıza bırakın.

Halılarda Yıkama aşamasındaki ki Leke Önleyici Etken Nedir?

Birçok kişi halılarda ki lekeleri çıkarmak için çeşitli yöntemler denerler. Silinen halılar en fazla 1 saat temiz durur. Biraz vakit geçince halı o lekeyi tekrar belli eder. Firmamızın bu lekeler için özel bir yöntemi bulunur. Özel işlemlerden geçen halılar hem temizlenmiş olur hem de hijyen sağlanmış olur. Leke önleyici işlemden sonra halılarda ki lekeler kişiyi zorlamadan çıkar. Firma profesyonel çalışanları ile sektöre başka bir soluk kazandırmıştır. Hizmet almak istiyorsanız firma ile iletişime geçip halılarınızı güvenle verebilirsiniz. İzmir halı yıkama firmamız her türlü lekelere karşı izmir’de kesinlikle birtek bizde olan halların tekrar lekelenmesi önleyen leke çözücü kullanırız.

İzmir’de Halı Yıkama Ücretleri

İzmir’in tüm ilçelerine hizmet veren Halı yıkamacı firmamız klasik halı yıkamanın dışında başka yöntemleri olan bir firmadır. Kendisine vizyon edinmiş yıkama yöntemle bulunan köklü bir firmadır. Yıkama yapılan halıların büyüklüğü, küçüklüğü fiyatlarına da yansımaktadır. Ayrıca koltuk yıkama ücretlerini sabit tutmaktadırlar. Ekstra lekeler yoksa evlere gelişlerde fazladan ücret talep etmezler. Daha modern ve kaliteli bir anlayış ile verilen hizmet her kesime hitap etmektedir. İzmir Firmamıza bakınca izmir genelinde oldukça ekonomik halı yıkama fiyatları vardır. Firma tarafından verilen hizmet garantili ve güvenilirdir.​​​​