İzmir Koltuk Yıkama

İzmir Koltuk Yıkama

İzmir Koltuk Yıkama

İzmir koltuk yıkama konusunda profesyonel ekibimiz ile koltuklarınızı siyah lekelerden, tozdan ve insan sağlığına zarar verecek pisliklerden kurtarıyoruz!izmir koltuk yıkama

Koltuklarınızı yerinde koltuk yıkama hizmetimizden faydalanarak tercih edebilirsiniz.  İzmir koltuk yıkama konusunda alacağınız hizmetten %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Koltuklarınızı özenle ve titizlikle temizliyor, sizlere teslim ediyoruz. Evinizde sizin uygulayacağınız klasik yöntemlerden farklı olarak oldukça hijyenik ve insan sağlığına zarar vermeyen özel araç ve gereçlerimiz ile koltuk yıkama işlemlerinizi yapıyoruz. Yerinde koltuk yıkama konusunda yılların bizlere kattığı tecrübe ile işimizi severek yapıyoruz. Bu gibi bizi seçme nedenlerinizden bir diğeri ise uygun fiyatlı olmamızdır. İzmir koltuk yıkama konusunda piyasaya göre uygun fiyatlarla, kaliteli hizmeti bizde bulabilirsiniz.

İzmir Koltuk Yıkamacı İle Lekelere Son!

Koltuk yıkama ve halı yıkama konusunda yıllardır bu sektörde olmamızın bizlere kazandırmış olduğu tecrübe ile koltuklarınızda bulunan koku, leke gibi şeylerden artık kurtulacaksınız. Profesyonel makinelerimiz ve kesinlikle insan sağlığına zararı olmayan özel kimyasal araçlarımızla sizi, koltuklarınızdan çıkmayan lekelerinizden kurtarıyoruz. Üstelik bu işlemlerimizi “Yerinde Koltuk Yıkama” hizmetimiz dahilinde yaparak, sizleri büyük bir zaman kaybından kurtararak yapıyoruz. Hemen bizden randevu alın!

Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz sayesinde koltuklarınızı evinizde temizleme işlemini yaparak hem size hem de bize zaman kazandırıyoruz. İşlemlerimizi en kısa sürede tamamlıyoruz ve bunu çok az su kullanarak yapıyoruz. Böylece koltuklarınızı 2-3 saat içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Yerinde koltuk yıkama hizmetlerimiz kısa sürede tamamlanır ve az su kullanmasından dolayı kısa süre içerisinde kullanılabilir hale getirilmektedir. Ev, ofis gibi yerlerinizde alternatif ve hızlı bir çözüm olan yerinde koltuk temizleme hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın: 0232 332 1601

izmir halı yıkama temiz koltuklar

Koltuk Yıkama Hizmetlerimizin Detayları

  • Hastalıklara sebep olacak, koltuklarınızda türeyen bakterileri ortadan kaldırmak için özel çalışmalarımız ile dezenfekte ederiz.
  • Alerjen etki yaratabilecek bakteri, evcil hayvan tüyü gibi alerjenlerin ortadan kaldırır.
  • Koltuk temizleme konusunda özel formüllerimiz sayesinde koltuklarınıza sinmiş olan kötü kokuları tamamen ortadan kaldırır.

İşlemlerimiz tamamen insan sağlığına uygundur, diğer ürünlerinizde de (halı yıkama, yatak yıkama, araba koltuk temizleme gibi) bu işlemlerimizi kullanmaktayız.

Koltuk Yıkama İşleminde Lekeler İçin Garanti Veriyor Musunuz?


Koltuklarınızdaki lekeleri çıkarmak için kesinlikle bir garanti veremiyoruz. Yalnızca koltuğunuzun dokusuna ve yapısına zarar vermeden, yılların bizlere kazandırmış olduğu tecrübe ile koltuk yıkama işlemimizin ardından çıkarabileceğimiz lekelerin garantisini verebiliyoruz.

Dünya’nın hiçbir yerinde bazı lekeleri koltuğun yapısına ve dokusuna zarar vermeden çıkarabilmek mümkün değildir. Çıkarılması zor olan lekelerde koltuğunuza zarar vermeden çıkarabilmemiz pek mümkün değildir. Yinede sizlerin izni ile dilenirse özel koltuk yıkama işlemlerimiz uygulanarak, leke çıkarma işlemi denenebilir. Yerinde koltuk yıkama hizmeti alırken, bizlere lekenizin ne olduğunu ve nasıl oluştuğunu bildirirseniz, sizlere lekelerinizin hakkında detaylı bilgiyi profesyonel ekibimizce verebiliriz. Böylece aklınızda lekeniz hakkında soru işareti kalmayacaktır.