Sektörünün en ileri teknolojiye sahip modern ekipmanları ve Avrupa’dan ithal doğal içerikli-anti bakteriyel ürünlerle başka hiç kimsenin yapamadığını yapıyor ve sağlığınız için profesyonel yıkama hizmeti veriyoruz. 40 yıllık tecrübemizi en gelişmiş yıkama yöntemi olarak kabul edilen buharlı+sıcak sulu yıkama ile birleştirerek İzmir’in her bölgesinde Halı, Koltuk ve yatak yıkama hizmetini sizlerle buluşturuyoruz.

yerinde halı koltuk yatak temizleme izmir

İZMİR HALI YIKAMA TEMİZLEME FİRMASI

Halılar ev ve işyerlerinize estetik bir görünüm kazandırırlar. Bu estetik görünümün yanında ise ortamın ses dengesini sağlaması ve hava filtresi görmesi gibi birçok işleve de sahiptir. Halılar, özellikle dışarıdan taşınan tozların ortamda serbestçe dolaşımını engelleyerek temiz havanın korunmasını sağlar. Ancak zamanla biriken yoğun toz ve buna bağlı olarak oluşan bakteri ve maytlar ortamın hava kalitesinin azalmasına neden olur. Kazalar kaçınılmazdır. Çay-kahve-meyve suyu-yemek-yağ- evcil hayvan idrarı gibi lekeler halılarda meydana gelen en yaygın lekelerdir. Kazalardan kaynaklı lekeler zamanla halılarınızın ipliklerine işlerler ve halılardaki mikroskobik canlıların üremesi ve yayılması için uygun ortam oluştururlar.

Bu durumda yapılması gereken ise profesyonel yıkama firması yardımı almaktır.

Halı yıkama hizmetleri konusunda seçim yapmak sanıldığı kadar kolay değildir. Halı yıkamanız için tercih edeceğiniz firma kesinlikle profesyonel standartlarla çalışan bir hizmet sunmalıdır. Aksi takdirde hem halılarınız yeterince temizlenmez, çok daha hızlı kirlenir ve halılarınızın orijinal görünümü bozulabilir.  Halılarınızı düzenli olarak yıkatmak kullanım ömürlerini uzatır. Halılar; üretildikleri malzeme ve kullanılan motiflere göre pek çok çeşitlilik gösterebilirler. İzmir halı yıkama firması olarak ister sentetik malzemeden üretilen makine halılarınızı isterse özel el yapımı dokuma halıları isterse de duvardan duvara halıfleksleri derinlemesine temizleyerek, herhangi bir kalıntı bırakmadan üstün halı temizliği hizmeti vermekteyiz. Diğer halı yıkama firmalarından farklı olarak büyük halı üreticileri tarafından da tavsiye edilen buharlı+sıcak sulu yıkama işlemi sayesinde halılarınızı kirlerden ve lekelerden arındırarak üstün halı temizliği sunuyoruz. Yıkama yöntemimiz havada uçuşan mikroskobik mikropları da %90’a varan oranda temizler. Halılarınız için daha yüksek kalitede onarıcı temizlik sağlanır. Halılarda herhangi bir büzülme, delaminasyon, renk kaybı, ağarma, iplik yapısında bozulma ve kusma gibi durumlar yaşanmaz.

Sanayi Tipi Güçlü Halı Koltuk ve Yatak Yıkama Makineleri ile Temizlik

Sanayi tipi makinelerimizin güçlü vakumlama sistemiyle uzun kuruma süreleri yüzünden halılarınızı günlerce beklemenize veya çalışmalarınıza ara vermenize gerek kalmaz. Sadece 4-5 saat gibi kısa sürelerde halılar kuruyup yeniden kullanıma hazır hale gelir. Evlere ve birçok büyük firmaya hizmet veren firmamız bu alanda en kurumsal yıkama firmasıdır. Daha temiz halılara ve çok daha sağlıklı bir hava ortamına kavuşmak için İzmir’in her bölgesinden bize ulaşabilirsiniz.

izmir halı koltuk yatak yıkama firması

İZMİR YERİNDE PROFESYONEL KOLTUK YIKAMA

Günlük kullanımdan en çok etkilenen eşyalarınızın başında kuşkusuz koltuklarınız geliyor. Evinizde en çok vakit geçirdiğiniz yer olan koltuklarınız; hem zamanla kullanımdan kaynaklı kir, bakteri, maytlara maruz kalıyor hem de talihsiz kazalara rastlayarak istenmeyen durumlarla karşılaşmanıza sebep oluyor.  Daha sağlıklı daha rahat bir ev hayatı için de koltuklarınızın yıkama işlemine ihtiyaç duyulur.  Koltukların çoğu zaman deterjanlı suyla silinmesi içerisindeki kir ve lekelerin kumaşın içine işlemesine sebebiyet verir ve lekeleri yayar. Koltukların kapsamlı ve detaylı temizliği son derece önemli.  Bu detaylı temizliğin de profesyoneller tarafından gerçekleştirilmesi çok daha önemli. Koltuklarınız amatör bir yıkamacı tarafından işlem gördüğünde daha temiz bir görüntü yerine çok daha hızlı kirlenen, aşınmış, yıpranmış bir koltukla karşı karşıya kalabilirsiniz.

En Gelişmiş Yerinde Yıkama Makineleri

İzmir Koltuk yıkama firması olarak gelişmiş makine ve ekipmanlar ile profesyonel hizmet sunarak koltuklarınızın kir ve bakterilerden arınmasını sağlarız. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak kalitede bir hizmet için tüm dünyada en gelişmiş yıkama yöntemi olarak kabul edilen buharlı+sıcak suyla yıkama işlemini doğal, organik ürünlerle gerçekleştirerek mükemmel sonuçlar elde ediyoruz.  85-90 dereceye varan buhar ve sıcak su sayesinde koltuk kumaşlarının içindeki kir ve lekeler kolayca çözülebilir hale gelir ve böylelikle koltukların dokusuna ve ipliklerine zarar verecek kimyasallar kullanılmasına gerek kalmaz.  Ayrıca yine koltuk kumaşının zarar görmesine neden olabilecek gereksiz ovalamaya da ihtiyaç duyulmaz.

Döşemede bulunan lekeler çoğu zaman iç karartıcı olabilir. Lekeler, döşemenin parlak görünümünü bozarken sağlığı da tehdit edebilir. Koltuklarda geçirilen zamanı düşündüğümüzde ise leke kazalarını önlemek olanaksızdır. Çay, kahve, yağ lekelerinin yanı sıra özellikle koltuklarda bulunan kol dayama kolçakları zamanla vücut yağı yüzünden kararma meydana getirir.  Bu lekelere zamanında profesyonel müdahale gerçekleşmezse, leke koltuk kumaşına iyice işler ve döşemeyi deforme edebilir.  Her lekeye özel olarak uyguladığımız etkili solüsyonlar sayesinde en zor lekeler olabilecek en yüksek performansla temizlenir.

Hassas ve Doğal Ürünlerle Temizlik

Koltuk yıkama işleminin en önemli noktası hassas fakat etkili bir işlemin sağlanmasıdır;  Mümkün olan en özenli ve hassas işlemi son derece etkili ve derinlemesine bir şekilde sunuyoruz. Koltuklarınızın hiçbir bozulma göstermeden, orijinalliğini kaybetmeden temizlenmesi için mümkün olan en iyi hizmeti en iyi yıkama yöntemiyle birleştirerek sizlerle buluşturuyoruz. Yıkama işlemi esnasında kullanılan solüsyonlar; aileniz, misafirleriniz ve evcil hayvanlarınız için %100 güvenli doğal içerikli ürünlerdir. Geride hiçbir zararlı kimyasal kalıntısı bırakmaz.

Benzersiz organik temizleyicilerimize ek olarak buharlı ve sıcak sulu yıkamada geleneksel yönteme kıyasla daha az su kullanılır, suyu daha etkin ve verimli kullanarak su kullanımını ve kuruma süresini azaltırız. Sadece 3-4 saat gibi bir sürede koltuklarınız kurur ve kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Dolayısıyla temizlikten sonra kumaş kaplı mobilyalarınızda küf birikmesi ile ilgili endişeleri azaltır.

Koltuk takımı, kanepe, çekyat, sandalye yıkama hizmetimize İzmir’in her bölgesinden erişebilirsiniz.

Çevre Dostu Yıkama Temizleme Hizmeti
İzmir’de Yerinde Sağlıklı Temiz, Doğal Halı Koltuk Yatak Yıkama Firması

İZMİR PROFESYONEL YERİNDE YATAK YIKAMA

Uzun süreler boyunca üzerinde solunum gerçekleştirilen yatakların profesyonel olarak yıkanması uyku vakitlerinin de kalitesini arttıran en önemli konulardan biridir. Yataklarda çok fazla bakteri, mayt, mikrop olduğu düşünüldüğünde periyodik olarak temizlenmesine ihtiyaç vardır. Gelişmiş yıkama yöntemi buharlı+sıcak sulu yıkama sayesinde hem yüzeyde hem de derinde bulunan bütün kir, mayt, bakteri ve alerjen maddeler temizlenerek çok daha sağlıklı ve verimli bir uykuya kavuşabilirsiniz. Kullandığımız doğal içerikli anti bakteriyel ürünler ve ileri teknolojiye sahip ekipmanlar sayesinde bir yandan yataklarınız sağlık ve hijyene kavuşurken diğer yandan ortamın da hava kalitesi artar.

Yatak İçerisindeki Bakteri ve Mikropları Yok Ederiz

İzmir yatak yıkama firması olarak İlk önce şunu ifade etmeliyiz ki yataklarınızın doğru bir şekilde yıkanması ancak kullanılan ısı+su+solüsyon dengesinin sağlanması ile mümkündür. Hiç su kullanılmadan, kuru bir şekilde temizlenen yataklar asla tam olarak yatakta bulunan kirleri, alerjen ve bakterileri çözüp yok edemez.  Tam tersi aşırı su kullanımı yapılan yöntemlerde ise uzun kuruma süreleri ve yatağın iç dokusunda oluşan ıslaklıktan kaynaklı olarak yeniden bakteri ve mikrop oluşumuna sebebiyet verir. Bu yüzden doğru miktarda su kullanımı son derece önemlidir.  Ayrıca çok fazla köpüren sabun, şampuan gibi kimyasallar kullanılan yöntemler de ise oluşan köpük yoğunluğu asla tam olarak temizlenemez ve yatakta kalıntılar bırakır. Bu kalıntılar kuruduklarında yapışkan bir hal alır ve kirleri, tozları, mikropları kendisine çok çabuk geri çeker ve yatağınızın kısa süre içerisinde yeniden kirlenmesine sebep olur.  Bizim yöntemimiz ise dengeli su kullanımı ve doğal içerikli, yeşil sertifikalı solüsyonlar sayesinde asla bu tip sonuçlar yaratmaz. Yatağınız kısa süre içerisinde kurur ve geride kalıntı bırakmadan hijyenik hale gelir.

Buharlı Yatak Yıkama ve Temizlik Firmasi İzmir’de

Buharlı ve sıcak suyla yaptığımız işlem sayesinde yatağınızda bulunan bakteri, mayt ve alerjen gibi insan sağlığını tehdit eden unsurlar ortamdan sökülür. Özellikle alerji rahatsızlığı olan ve astım gibi hastalığı olanlar için bu uygulama sağlık için en ideal yöntemdir. Hijyenik bir yatak için yataklarınızı yılda en az 1 kere yıkatmanız sağlık görevlilerince de tavsiye edilir.

İzmir’in her bölgesinde servislerimizden yararlanabilir ve temiz, sağlıklı bir uykuya iç huzur yaşayarak dalabilirsiniz.

Categories: Categoriesall

Leave a reply