İzmir Yatak Yıkama

İzmir Yatak Yıkama

İzmir Yatak Yıkama

izmir yatak yıkamaİnsanlar günlerinin büyük bir kısmını yatakta geçirir. Yapılan araştırmalara göre insanların vücudundan belirli oranda ölü deri her gün yatağa dökülür. Her ne kadar sık sık çarşaflar değiştirilse de yatakların temizliği ev şartları altında mümkün olmamaktadır. Yataklara yerleşen akarlar insanlar için birçok hastalığa davetiye çıkarır. Bunların başında ise solunum yolu gibi alerjik hastalıklar gelir. Bu nedenledir ki yatak temizliği de aynı koltuk ve halı yıkama gibi son derece titizlikle yapılması gereken bir işlemdir.

Üzerinde yatıp dinlenilen ve derin uyku ile sağlığın korunması sağlanan yataklar yılda en az bir kez yıkatılmalıdır. İzmir yatak yıkama firması profesyonel hizmet anlayışı ile çalışan bir firmadır. Firma halı yıkamada kullandığı işlemleri yatak yıkamada da kullanır. Sıcak karbonatlı su ile yataklar mikroorganizmalardan tamamen arındırılır.

İzmir’de Evde yatak yıkama hizmetleri

izmir yatak yıkama temizlemeFirma evlere gelerek yerinde yatak yıkama hizmeti verir. Yatak yıkama buharlı ve sıcak karbonatlama teknikleri kullanılır. Firmanın kullandığı özel solüsyonlar sayesinde yataklar lekelerden anında arındırılır. Firma yatak yıkama hizmetlerini bir saat gibi kısa bir sürede tamamlar. Özel cihazlar kullanılarak doğal ürünlerle yataklarınızda hijyen sağlanır. Ardından yataklar dört saat kadar kurumaya bırakılır. Evlerde kullanılan her yatağın yılda en az bir kez yıkatılması sağlık açısından son derece önemlidir. İzmir’de evde yatak yıkama hizmetimiz şu şekildedir: araçlarımızdaki malzemelerimiz ile adrese gelinir ve yatak yerinde evde yıkanır.

Yataktan yıkama ile leke nasıl çıkarılır? İzmir Halkı için İdeal Bir Çözüm

İzmir halkımız için profesyonel ve uman kadromuz ile yataktaki tüm lekeleri yok ederiz. Yataktaki çiş ve idrar veya benzeri lekeleri işleme başlar başlamaz tesirli leke sökücü ürünlerimiz ile müdahale ederek dibinden çözeriz. Yataklarda farklı nedenlere birçok lekeler oluşabilir. Yataklarda oluşan lekelerin hemen hemen hepsi insan eliyle oluşur. İdrar, kan ya da kusma lekeleri bunların başında gelir. Bu lekeler kötü kokulara neden olmanın yanında bakterilerin yaşaması için uygun zemin hazırlar. Firma her lekeye özel olarak solüsyonlar ile leke çıkarma hizmeti verir. Lekenin üzerine uygulanan solüsyonlar yatakların dokusuna zarar vermez. Leke çıkarma işlemi sonrası buharlı yıkama yapılır ve yatak kurumaya bırakılır. Ancak yataklarda oluşan lekelere anında müdahale etmek lekelerin çıkartılması açısından kolaylık sağlar.

Yatak yıkamada kullanılan deterjanlar

Firma yatak yıkamada asla kimyasal deterjan kullanmaz. İzmir’in her semtinde yatak yıkama işlemimizde aynı deterjanları kullanırız. Daha çok karbonat ve karbonata benzer doğal ürünler tercih edilir. Kullanılan deterjanlar insan sağlığına zarar vermez ve koku yapmaz. Ancak yataklarda oluşan akarları ve bakterileri yok etmede oldukça etkilidir. Firma çevre dostu bir firma olup sektörde kırk yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Firmanın temizlik için kullandığı ürünler FDA onaylıdır. Firma güvenilir ve garantili hizmetin adresidir.

Yatak yıkama ücretleri tüm İzmir’de Aynıdır.

İzmir ilimizde yatak yıkama temizleme ücretlemiz her bölgede ve ilçede aynıdır. Profesyonel Yatak yıkama ücretlerimiz Yatak yıkama ücretleri firmadan firmaya değişiklik gösterir. Firma doğal ürünler kullanmasına rağmen piyasaya göre gayet uygun fiyatlarla hizmet verir. Yatak yıkama ücretleri çift kişilik ve tek kişilik yataklara göre değişir. Firmanın yatak yıkama ücretleri hakkında bilgi almak için firma ile görüşmeniz gerekir. Firma çevre dostu ürünler kullanarak ve modern yıkama yöntemleri ile sektörde yepyeni bir yüz olmuştur. Yataklarınızda güven içinde sağlıkla uyumak için firmanın yıkama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İzmir’de Yatak Yıkama Öncesi ve Sonrası Görüntülerimiz

Kir ve Lekelere, Mikrop, Bakteri, Küf ve Mantara Elveda!