Koltuk Nasıl Yıkanır?

Her evde mutlaka sürekli olarak kullanılan ama her fırsatta kirletilen koltuklar mevcuttur. Yiyecek artıkları, dökülmeler, çocukların kalem izleri ve daha birçok çöpü içerisinde barındırabilmektedir. Hijyenik açıdan çok fazla bakteri bulunmasına neden olan bu durumdan yapılacak güzel bir temizlik ile kurtulabilirsiniz. Kötü kirlilikten, bakteri ve hastalıktan arındırılmış koltukların temizliğini firmamız aracılığı ile rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Koltuk Nasıl Yıkanır, Çekyat veya kanepeler nasıl silinir sorusuna en net cevap profesyonel bir firma çağırmaktır.

Koltuk Yıkama Temizlik Firmamızın Sunduğu Hizmetler

Koltuk temizleme firması koltukları temiz tutmanıza yardımcı olmak için en iyi temizlik ürünlerini kullanarak ihtiyaç duyulan hizmeti kolayca satın almanızı sağlamaktadır. Koltukların türü ne olursa olsun koltuk nasıl yıkanır sorusuna özverili çalışmalar sayesinde yeni alınmış gibi temizlenerek cevap vermektedirler. Koltuklarınıza, lekelerden arınmış ve temiz kokulu kalmasını sağlayacak hızlı bir temizlik sunulmaktadır.

koltuk nasıl yıkanır

Koltuklarınıza hızlı bir vakum vererek başlayıp herhangi bir parçayı titizlikle çıkararak gerekli kuru temizleme işlemi uyguluyorlar. Koltuklarınızda kullanmak için temizlik çözeltisini en iyi malzemelerden oluşturuyorlar. Bu sayede kumaşı yenilerken yağ lekelerini kaldırır ve mutlu eden bir temizlik kokusu bırakmaktadırlar. İster ev koltuğu ister araba koltuklarınız üzerindeki kırıntıları ve en zor lekeleri temizlik uygulamaları ile yepyeni görünmesi sağlanmaktadır. Koltuk Nasıl Yıkanır sorusunun cevabını da bu şekilde almış bulunmaktayız.

Uygulanan Koltuk Yıkama Temizleme Yöntemleri

Biliyoruz ki kirli bir koltukta dinlenmek hiç eğlenceli değildir. Zamanla kırıntıları dökülen yemekler, evcil hayvan kılı, ellerinizde ve ayaklarınızdaki yağ koltuğunuzda birikir ve pis görünür. Bunun için firmanın uyguladığı çok güzel hizmetler vardır.

1.Vakum, koltuk yüzeyindeki kalıntıları ve kiri temizlemek için bir el vakumu veya süpürge aparatı kullanılmaktadır. Bu sayede kumaş veya deri kaplamaya zarar vermeden temizlik gerçekleşmektedir.

2.Ahşap veya metal alanları temizleme, koltuk ayağını ve diğer kumaş olmayan kısımları ılık su ve en iyi hijyen ürünleri kullanılarak yapılmaktadır.

3.Koltuk kumaş türüne göre temizleme talimatları, koltukta bulunan etiket sayesinde döşemeye uygun temizleme talimatları uygulanmaktadır.

İzmir’de Neden Koltuk Yıkamacı Olarak Biz?

Çünkü koltuklarınız için çeşitli problem çözme hizmetleri sunmaktadırlar. Kötü koku ve pislikleri kalıcı ve güvenli bir şekilde nasıl temizleyeceğimizi çok iyi biliyoruz. Ayrıca eğitimli çalışanlarımız ve kaliteli makinelerimiz ile koltuklarının mümkün olan en düşük kuruma süreleriyle çok yüksek standartlarda temizlenmesini sağlıyoruz. Koltuklara;

  • Tam iç derin temizlik,
  • Dökülme ve koku giderme,
  • Kumaş ve deri döşeme temizliği,
  • Anti-bakteriyel uygulamalar yapmaktayız.

Firmamız temizlik hizmetleri konusunda genellikle iç ve dış olmak üzere en ince ayrıntıya kadar temizlik yapmaktadır. Firmamız koltuk temizliği söz konusu olduğunda sadece durumla başa çıkacak donanıma ve bilgiye sahip olmanın dışında tamamen benzersiz hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Koltuk Yıkama Yaptırmak için Hizmet Alma Aşamaları

Bulunduğunuz bölgeyi bize ulaştırarak mevcut hizmetleri sunmak için iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Firmamızın sayfasından iletişim bilgilerine çevrimiçi olarak ulaşabilir, hizmet talep edilmesi durumunda anında geri dönen bir profille karşılaşırsınız. Operatörlerimiz profesyonel koltuk temizleyicileri ve koltuk nasıl yıkanır konusunda gerekli eğitimi almış ve belirtilen kriterlere ulaşmış deneyimli kişilerden oluşmaktadır. En yüksek kalitede hizmet sunmayı taahhüt eden temizlik firmamız uzmanlarının deneyimli olmasına özen göstermiştir. Talep üzerine sizinle telefon yoluyla iletişim kurulacak ve temizlik aşamaları ürünlerinize uygulanacaktır. Tüm İzmir genelinde koltuk yıkama hizmetimizi bölge bağımsız olarak sunarız.

 

Categories: CategoriesGenel, Güncel Yazılar

Leave a reply