Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk yıkama firması olarak piyasadaki son teknolojiye sahip en güçlü makine ve ekipmanlar ile hizmet sunarız. Oldukça etkili fakat koltuğa hiçbir zarar vermeyen özel koltuk yıkama ürünlerini kullanırız. Kullandığımız ürünler çocuklarınız ve aileniz için güvenli ve onaylı ürünlerdir. Zararlı hiçbir kimyasal içermeyen endüstriyel profesyonel ürünlerdir. Koltuk yıkama Teknisyenlerimiz her türlü koltuk kumaş ipliğine uygun olan yıkama yöntemini ve temizlik ürününü kullanırlar. Profesyonel firma olarak 80 farklı kir ve leke çıkarma ürünümüz mevcuttur. Bizim çıkaramadığımız bir kir veya lekeyi başka hiçbir firma çıkaramaz, aksi takdirde koltuğa zarar vereceklerdir.

KOLTUK YIKAMA İZMİR

Koltuk Yıkama

Buharlı + Sıcak Sulu Koltuk Yıkama

Tüm büyük koltuk üretici firmalar tarafından tavsiye edilen en saf ve etkili yıkama yöntemi olan Buharlı + Sıcak Sulu yıkama yöntemini kullanırız. Bu yöntem tüm dünyada en gelişmiş koltuk yıkama yöntemini olarak kabul edilmiştir. 85-90 derecelere varan sıcaklıktaki buhar ve su kir ve lekelerin kolayca çözülmesini sağlar ve bundan dolayı sert agresif koltuğun iplik ve doku yapısına zarar veren kimyasalların kullanılmamasına olanak sağlar. buhar ve Sıcak Sulu koltuk yıkama işleminde ayrıca koltuk textil kumaşına kesinlikle zarar veren gereksiz aşırı ovalama işlemine de ihtiyaç duyulmaz. Sektördeki en güçlü makineler ile olabilecek en en hassas fakat en etkili yıkama işlemini yaparız.

Koltuk Yıkama

Tüm İzmir ilçelerine Hizmet Sunarız

Geniş araç ve ekip ağımız ile tüm İzmir Foça ve Çeşme dahil ilçelerine hizmet sunarız. Çoğunlukla aynı gün servis alma imkanınız olur, Her bölgeye özel mobil araçlarımız olduğundan tüm İzmir'de aynı fiyat uygulaması yaparız. Koltuklarınızın yıpranmadan temizlenmesi, renklerinin ve kumaşının korunması için hemen bizden hizmet alabilirsiniz. Böylece firmamızın profesyonel koltuk yıkama yaparak üstün hizmet anlayışı ile eşsiz bir koltuk temizliği ile karşılaşmanız mümkün olacaktır.

Koltuk Yıkama

Kısaca Koltuk Yıkama Adımları

izmir'de koltuk yıkama işlemi

  1. Ön Kontrol (Teknisyenlerimiz işe başlamadan önce etraflıca koltuklarınızı kontrol ederler, kumaş türü, kumaş durumu, kir ve leke durumuna bakılarak kullanılacak solüsyonlar ve yöntem belirlenir, bazen tamamen kuru temizleme işlemi zorunlu olabilir)
  2. Ön Sprey (Bu işlem ile koltuklar komple ön sprey temizlik ürünü ile ıslatılır, kir ve lekeler yumuşamaya, gevşemeye ve koltuk ipliğinden çözülmeye başlar)
  3. Buharlı Müdahale (Koltuk özellikle kol dayama yan kısımları daha çok insan vücudu ile temas eder ve zamanla vücut yağlarına maruz kalırlar, Kir ve leke durumuna göre buharlı müdahale edilir, zorlu olan bölgelerdeki kir ve lekeler çözülür)
  4. Sıcak Sulu Yıkama (85-90 derecelere varan sıcaklıktaki su ile koltuklar komple derinlemesine yıkanır; kir, leke , bakteri, alerjenler ve mikroplardan arındırılır)
  5. Son Durulama (Gerekli görülürse tekrardan daha az solüsyonlu komple yıkama ve durulama işlemi yapılır)
  6. Son Kontroller (Yıkama işlemi bittikten sonra koltuklar gözden kaçabilecek ihtimallere karşı detaylıca kontrol edilir)

Profesyonel yıkama işlemimizden sonra koltuklarda geriye çok az bir nem kalır ve bu da 4-5 saat içerisinde tamamen kurur ve tekrar kullanılabilir hale gelir.

Koltuk Yıkama

Daha Temiz Koltuklar, Daha Sağlıklı Evler

temiz koltuk üzerinde yıkama sonrası
 

Profesyonel İzmir koltuk yıkama firması olarak koltukların sadece yüzden gözüken kir ve lekelerini almakla kalmayız, gözle görülmeyen, koltuk kumaşının diplerindeki bakteri ve mikroplarıda yok ederiz. Bu sayede daha sağlıklı ev ortamları sağlarız. Buharlı + Sıcak Sulu yıkama yöntemimizde geriye çok az bir nem bıraktığımızdan küf ve mantar oluşumuna engel oluruz. Küf ve mantar sporlarının üremesi için 4-5 saatlik nemli bir ortam yeterlidir. Güçlü vakumlu ve yeterli derecedeki su kullanımız sayesinde bizde asla bu yaşanmaz. İzmir koltuk yıkama firması olarak başlıca hizmet bölgelerimiz; Karşıyaka, Mavişehir, Bostanlı, Bayraklı, Bornova, Evka3, Buca, Hatay, Konak, Alsancak, Karabağlar, Gaziemir, Balçova, Narlıdere, Foça, Çeşme ve diğer tüm ilçe ve semtlere hizmet veririz.

Koltuk Yıkama

Daha da Kirleten Gereksiz Köpüren Sabun Şampuan Kullanmıyoruz

Daha da Kirleten Gereksiz Köpüren Sabun Şampuan Kullanmıyoruz. Özel Avrupa'dan ithal köpürmeyen koltuk yıkama ürünleri kullanırız. Aşırı köpüren Sabun ve Şampuan asla koltuk tan tam olarak çekilemezler kuruyunca kir ve lekeleri tıpkı mıknatıs gibi kendine çeker ve eskisine göre çok daha çabuk kirlenir. Geride kalmış ve eskimiş bir yöntemidir gelişmiş ülkelerde asla kullanılmaz ve koltuk üretici firmalarda kesinlikle tavsiye etmemektedir. Zira bu sert kimyasallar fabrikada koltuk kumaşına uygulanan kir ve leke tutmaz özelliğini de bozarlar. Bizim buharlı + sıcak sulu koltuk ve döşeme yıkama yöntemimiz diğer yöntemlere göre 3-4 katına kadar daha uzun temiz kalır ve geç kirlenir.

Koltuk Yıkama

Kurumsal İşyeri, Cafe, Restaurant, Otel, Ofis koltuk yıkama temizleme hizmeti

Profesyonel koltuk yıkama firması olarak en küçük tek kişilik işletmeden çok şehirli franchise veya  ulusal çaptaki firmalara kadar her büyüklükteki işletmeye hizmet sunarız. Caffe, Otel, Ofis koltuk ve sandalye yıkama işleminde bizlere güvenebilirsiniz. Olabilecek en derin temizliği bizim yapabileceğimize güvenebilirsiniz. En zorlu kir ve lekeleri çıkarmada teknisyenlerimiz uzmanlaşmışlardır. Birçok araç ve ekipten oluşan geniş hizmet ağımız sayesinde izmir dışındaki illere de hizmet sunmaktayız. Kurumsal referanslarımıza bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Çalışmalarımızdan Bazı Örnekler