Ofis Halısı Yıkama

Ofis Halısı Yıkama

Ofis Halısı Yıkama

Ofis Halısı Yıkama

Ofislerdeki halılar en çok kirlenen eşyalardan biridir. Ofis halılarının her gün üzerine onlarca kişi ayakkabısıyla basmaktadır. Evlerinden işlerine gelene kadar nerelere bastığını bilmek imkansız olan bu ayakkabıların oldukça kirli olduğu aşikardır. Ofisin içinde zamanla bakteri oluşuna neden olacak bu halılar özellikle solunum yolu rahatsızlıkları olanları ve astım hastalarını ilerleyen zamanlarda oldukça etkileyebilecek bakteri ve mikrop sayısına erişebilir. Bu yüzden ofis halısı yıkama hizmeti veren güvenilir bir firmadan alınacak destek ile ofislerdeki mikrop ve bakteri artışı engellenebilir. Bu hizmeti dünya çağında veren bir firma olan Ofis halı yıkama, oldukça titiz ve alanında uzman kadrosu ile sizlere ofis halısı yıkama hizmetini profesyonelce verebilecek bir noktadadır.

Ofis halısı yıkama hizmetinde Patentli Ürünler ve Doğa Dostu Solüsyonlar

İzmir Halı Yıkama buharlı ofis

Buharlı + Sıcak Sulu Yıkama

Ofis halı yıkama firmamızın, ofislerde kullandığı halı temizleme yöntemleri asla halıyı litrelerce suya boğarak pek çok sabun harcayarak yapmamaktadır. Daha kolay ve daha etkili yöntemler geliştiren bu şirket, eski usul temizleme yöntemlerinin yerine bir alternatif çıkartmıştır. Oldukça etkili olan bu yöntemi sıcak karbonatlı temizlik yöntemi olarak adlandıran firma, patentli ürünler ve aletler ile halı yıkama işlemini oldukça kısa sürede ve etkili bir şekilde yerine getirmektedir. Karbonatlı temizlik solüsyonları sayesinde halıların içinde yer edinmiş ve temizlemesi oldukça zor olan kirlerin bile kabararak yüzeye çıktığı görülmektedir. Tescilli olan bu solüsyon tamamen zararsızdır. Ofis halısı yıkama hizmetinde en etkili fakat hassas olan doğal içerikli ürünler kullanırız.

Sürdürülebilir Teknoloji en etkili ofis halı yıkama yöntemi

Kırk yıldan fazla zamandır sektörde çözümler üreten marka, 77 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Temizliğin sağlığı doğrudan etkilediğinin bilincinde olan firma yönetimi ve uzmanları, müşterilerine temiz ve sağlıklı yaşam alanları sunabilmek için oldukça gelişmiş teknolojiler kullanmaktadır. Gelişen ve değişen dünyamızda her geçen yıl yeni çıkan teknolojilere adapte olarak firmayı daha iyi yerlere taşımak isteyen ofis içerisindeki halı yıkamacı, dünya çapında hizmet veren bir firmadır. En etkili ofis halısı yıkama yöntemi kuru halı yıkama dan daha üstün olan yerinde yıkamadır.

Ofis halılarında Etkili Sonuçlar ve Kısa Sürede Kuruma

yerinde ofis kuru halı yıkama

Ofis halı yıkama firmamızın sunduğu hizmetlerin esas amacı, temizliği ağır deterjanlarla yapmak ve halıların kurumasını en az bir iki gün beklemek değildir. Ofis halı yıkama firması yıkanan eşya sahiplerinin günlük hayatının akışının bozulmaması için teknolojilerini o kadar geliştirmişlerdir ki, yıkanan halılar bir iki saat içinde kurur ve kullanıma hazır olur. Herhangi bir yıkama yapan şirkete göre yüzde 80 daha az su kullanarak yaptıkları temizleme işleminde, oldukça verimli sonuçlar çıkmaktadır. Temizliğin sadece bol ile yapıldığının yanlış olduğunu kanıtlayan şirket, ofislerdeki iş trafiğinin aksamayacağı şekilde halılarınızı yıkamaktadır.

Ofis Halıların Diplerindeki Dirençli Bakterilere Kesin Çözüm

İnsanların zaman geçtikçe pek çok ürüne alerjisi ve hastalığı çıkmaktadır. Bu alerjilerin artmasının esas nedeni geçmişteki temizlik yöntemleri olan su ve sabuna karşı direnç kazanan bakterilerin, su ve sabunlu yapılan yıkamalarda bile hala hayatta kalabilmesidir. Direnci artan bu bakterilerin ortamdan uzaklaştırılması ve yok edilebilmesi için daha kuvvetli ürünlere ihtiyaç vardır. Bu kuvveti doğadan alan Profesyonel halı yıkama şirketi, patentli ve lisanslı ürünleri yardımıyla ofis halılarınızı temizlemekte, sağlık açısından hiçbir zararı olmayan ürünleri kullanmaktadır. Ofis halılarının diplerindeki bulunan tüm bakterileri yok ederiz.