Servislerimiz

Servislerimiz

Sunduğumuz Servislerimiz

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Yatak Yıkama 

olmak üzere detaylı ev ve işyerindeki tüm eşya ve mobilya temizliği servislerini sunarız.

İzmir’de sunduğumuz profesyonel üstün hizmetlerimiz ve farkımız: Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama süreçlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklerimizden veya iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Olabilecek en etkili derin fakat narin olan yıkama temizleme hizmetimiz ile tanışın. Ofis, Otel, Cami, Sinema ve konferans salonu gibi duvardan duvara yerinde sabit yapışkanlı halı serili alanlar için sıcak sulu halı yıkama ve temizleme yöntemimiz sayesinde halının diplerindeki kir ve pisliklerin yanı sıra bakteri ve mikropları da yok ederiz. İzmir Halı Yıkama firması olarak son teknoloji makineler ve zararlı madde içermeyen temizlik ürünleri ile yıkama işlemlerimizi uygularız.

Sunduğumuz Kurumsal Hizmetler

Ofis Halısı Yıkama Hizmeti

Ofis Halı Yıkama İşlemlerimizde derin temizlik sağlarız. Temiz halılar sayesinde ofislerde daha verimli çalışma mekanları elde edersiniz.

Otel Halısı Yıkama Hizmeti

Otel halısı yıkama işlemimizde oteldeki oda halıları, salon halıları, giriş halıları yıkanıp müşterinin 5 yıldız vereceği temizliğe kavuştururuz.

Cami Halısı Yıkama Hizmeti

Cami halısı yıkama işleminde dikkat edilecek en önemli kısım halının içerisinde bulunan bakteri ve tüm mikropları da çıkarıp yok etmekdir.

Halıfleks Halı Yıkama Hizmeti

Halıfleks Halı Yıkama duvardan duvara sabit olan yapışkanlı halı yıkama da önemli olan küf yapmadan derininden yıkamakdır.